Druhý den jsme se vydali na pláž Egremni. Ta je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě. Autem se ale nedostanete až k vodě, ale pouze na “parkoviště”. Je to v podstatě slepá ulice, která je navíc brutálně prašná. Pokud chcete zastavit až na úplném konci, zaplatíte bratru 4 eura, ale určitě se to vyplatí.

Musíte totiž sejít asi 300 schodů, abyste se dostali na pláž. Takže až půjdete unaveni večer nahoru k autu, každý metr dobrý. Konec tohoto schodiště je na dřevěných kůlech, které nebudí zrovna důvěru. Nic se ale nestalo a schody vydržely.

Jinak standardně krásné moře, pěkné pokoupání - ale to je asi v Řecku všude. Pláž Egremni je oblázková, písek zde nenajdete.  My jsme už neměli žádné vlny, klidné moře. Protože jsme přijeli ještě docela brzo, dostali jsme se autem až na konec cesty a zpátky jsme také neměli problém - většina už odjela, takže pohoda. Popisuju to jako kontrast k pláži …..

No a ještě pár fotek z pláže Egremni.  Opravdu stojí za to. Protože se sem musí jít po schodech, zas není tolik obsazená. K jednomu konci ale přijíždění výletní lodě, které na pár minut zastaví a vyskákají z nich turisti. Za půl hodiny zaduní lodní píšťala, turisti naskáčou zpátky a loď jede dál. Jednoznačně doporučuji, velmi krásné místo v Řecku.