My jsme si našli ubytování sami, ostatně jako minulý rok. Musím říct, že ubytování bylo super. Jednak pokoje docela velké, hlavně ten pro 4 lidi - jeden pokoj s dvoupostelí a druhý pokoj spojený s kuchňkou. Kuchyně malinká, ale na jednoduché vaření stačí. Koupelna taky malá, spojená s WC. Co ale bylo naprosto super, že jsme měli přímo u ubytování bazén. Takže když jsme přišli od moře, nebo ráno se dalo vykoupat i přímo u ubytování. Pro děti naprosto super. Ubytování se jmenuje Apartements Sunset a stránky najdete ZDE. Majitel je mladší řek, velice milý člověk. Je vidět, že se o budovy i okolí starají, každý den zametají spadané listí apod. U bazénu je i bar, kde si můžete dát drinky. Pak je taky k dispozici krb, ve kterém jsme my grilovali každý druhý den.

Ale maximálním překvapením bylo pro nás, že u bazénu byl WiFi internet zdarma :) Každý podvečer jsme si tak udělali počítačový kroužek. Super.

Protože my jsme obsadili hned 4 pokoje, dostali jsme i super cenu, například pokoj pro 4 lidi pouze za 45 euro na noc. Klima v ceně, parkování bezproblému. Jedinou nevýhodou je cca 700 metrů dlouhá cesta k moři, ale jelikož jsme spoustu dní jezdili autem na jiné pláže, tak nám to ani nevadilo.

Kdo chcete na Thassos určitě doporučuju tohle ubytko. Navíc je umístěno u jedné z nejpěknějších pláží - Tripiti Beach. Jedinou menší nevýhodou je, že právě u Tripiti Beach je dost velký hotel, kde jezdí i čeští turisté, takže si někdy připadáte jako v čechách.

Do nejbližšího města jsme to měli cca 2 km. Město Limenaria je také menší, ale na nákupy bohatě stačí. Najdete tam samozřejmě i taverny atd. Každé ráno někdo skočil autem do města pro čerstvé pečivo.