Známí, kteří měli auto pokažené si půjčili skútr aby byli mobilní. Což bylo na jednu stranu fajn, ale když si motorku půjčila manželka známého a na parkovišti u našeho apartmánu si jízdu zkoušela, tak težce narazila. V cestě bohužel stálo černé BMW, které skončilo s trhlinou ve dvěřích a skútr měl rozbitý přední plast. Řidičce se nic moc nestalo, jen naražené žebra - ale i to dost bolelo.

No nakonec jsme zavolali policajty a škodu na autě zaplatila pojistak ze skútru. Majitel ale moc nadšenej teda nebyl :). Horší to bylo se škodou na skútru, tu museli zaplatit. Později jsme se ale dozvěděli, že i tuto škodu by měla pokrývat pojistka, takže pokud po Vás někdo bude chtít zaplatit škodu na půjčeném skútru prý je dobré zavolat policajty, a oni by snad měli pomoct. To nám říkal majitel našeho ubytování. Horší to bylo s angličtinou u policajta, který přijel k nám - neuměl vůbec nic. Naštěsí byla zrovna přítomna manželka majitele apartmánů takže ochotně překládala.

No další rána pro vydařenou dovolenou - nejdříve pokažené auto a teď rozbitý skútr. No nic, hlavně že koupat se pořád šlo :)