Takže letos je v plánu zase Řecko autem. Po dlouhé a trvdé debatě zvítězil ostrov Lefkáda. Na tomto odstrově jsme již byli, ale špičkově čistá voda a příjemné pláže nás zase lákají. Na rozdíl od ostrova Thassos, kde jsme byli loni, jsou na Lefkádě právě pláže o něco lepší.

Takže výběr ubytování probíhal jako tradičně několik hodin hledání a dopisování si s majiteli nemovitostí a rezervační poplatek máme uhrazený. Opět budeme bydlet v městečku Vassiliki na jižní straně ostrova. Ideální místo pro začátky výletů po celém ostrově.

Bydlení jsme tentokrát již cíleně hledali včetně bazénu. Jednak těchto typů studií a apartmánů, které mají soukromý bazén je hodně, ale pro děti je pak dovolená o to lepší. Ráno, než se člověk nasnídá a připraví na cestu se dětičky mohou vykoupat a večer, když přijdeme od moře a vyrábí se večeře tak také.

Takže se už těšíme a jsem zvědavej, jak se pohnou v Řecku ceny, doufám že budou na přijatelné úrovni jako loni. Mňam, už se teším na pravý řecký gyros a pláž Agiophili.