V roce 2010 jsme do Řecka jeli opět na Lefkádu. Prostě místní pláže nás naprosto uchvátily, je to tam opravdu skvělé. Ubytování jsme sehnali opět ve Vassiliki, tentokrát ve značně hezčím apartmánu.

K dispozici jsme měli dvoupokojový apartmán s klimatizací, venku byl bazén pro osvěžení ráno i večer a nechyběl ani venkovní gril, kde jsme si pravidelně dělali večeře. Jelikož jsme již Lefkádu popsali ve starších přísvěvcích, nemá smysl opakovat podobné věci. Jednoduše rozhodno doporučuji, neprohloupíte. Pláže naprosto skvělé, nádech karibiku :).

Kromě nás bylo v penzionu ubytováno také několik polských rodin, kteřá jezdí na Lefkádu a do stejného ubytování každý rok. Ráno si pravidelně zaběhnout z Vassiliki k majáku, zpátky jedou autem. Kdo to tam zná, určitě musí uznat, že se člověk zapotí. My jsme k majáku zaběle jeli jen autem :). Ale výhled velmi luxusní, pohled na širé moře a skály je impozantní.

Tento rok nás ani nepotkal žádný problém s autem jako v minulých letech na Thassosu i na Lefkádě. Snad jen bylo vidět zdražení všeho, od potravin po naftu. S tím ale bylo nutno počítat již před cestou.