Archive for the 'Řecko autem' Category

Řecko autem 2010 - opět Lefkáda

V roce 2010 jsme do Řecka jeli opět na Lefkádu. Prostě místní pláže nás naprosto uchvátily, je to tam opravdu skvělé. Ubytování jsme sehnali opět ve Vassiliki, tentokrát ve značně hezčím apartmánu.

Continue Reading »

Řecko autem 2010 - Cesta do Řecka

Letos jsme do Řecka autem vyrazili až koncem prázdnin. Jeli jsme na poslední 2 týdny v srpnu. Mělo to několik výhod:

Continue Reading »

Řecko autem 2010 - přípravy

Takže letos je v plánu zase Řecko autem. Po dlouhé a trvdé debatě zvítězil ostrov Lefkáda. Na tomto odstrově jsme již byli, ale špičkově čistá voda a příjemné pláže nás zase lákají. Na rozdíl od ostrova Thassos, kde jsme byli loni, jsou na Lefkádě právě pláže o něco lepší.

Continue Reading »

Řecko autem 2009 - 5. část - rozbitý skútr

Známí, kteří měli auto pokažené si půjčili skútr aby byli mobilní. Což bylo na jednu stranu fajn, ale když si motorku půjčila manželka známého a na parkovišti u našeho apartmánu si jízdu zkoušela, tak težce narazila. V cestě bohužel stálo černé BMW, které skončilo s trhlinou ve dvěřích a skútr měl rozbitý přední plast. Řidičce se nic moc nestalo, jen naražené žebra - ale i to dost bolelo.

Continue Reading »

Řecko autem 2009 - 1. část - cesta na Thassos

Tak jsme se o víkendu vrátili z Thassosu. Pokud to mám shrnout jednou větou tak paráda. Ale nebyli bysme to my, kdyby se nám opět zase něco nepřihodilo. Ale postupně…

Continue Reading »

Next Page »